راهنمای ناحیه کاربری

راهنمای ناحیه کاربری

برای خرید محصولات الحمرا و ثبت سفارش باید روندی رو در وب سایت طی کنید که در تصاویر زیر به صورت دقیق توضیح داده شده است، لطفا مطابق با مراحل پیش بروید.

در صورت هرگونه مشکل لطفا به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.


۱- بعد از وارد شدن به سایت alhamraco.com از منو بالایی روی "منو همبرگری" کلیک کنید.


۲- بعد از سمت راست مانیتور "منو کناری" نمایان می شود، سپس با توجه به فهرست نمایشی رو دکمه "درخواست نمایندگی" کلیک کنید.


۳- بعد از پردازش صفحه مخصوص به "درخواست نمایندگی" نمایان می شود، سپس فرم مربوطه را با توجه به فیلد های آن پُر کنید و بعد از تکمیل روی دکمه "درخواست نمایندگی" کلیک کنید.

توجه: تمامی فیلد های فرم درخواست نمایندگی به تعداد عدد موبایل /  تلفن تماس حساس هستند.


۴- در صورتی که فرم با تمامی نکات ذکر شده تکمیل کرده باشید در سمت راست و پایین صفحه نمایشگر خود با پیغام "اطلاعات با موفقیت ثبت گردید" رو به رو می شوید.


۵- تا این مرحله تمامی اطلاعات شما در سرور ثبت شد، حال لازم است که مدیر وب سایت با توجه به اطلاعات تماس و مشخصات شما درخواست نمایندگی شما را تایید و ثبت کند.

بعد از تایید و ثبت اطلاعاتی حاوی نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود. (ایمیلی که در هنگام تکمیل فرم درخواست نمایندگی از آن استفاده کردید)


۶- هم اکنون شما باید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور به وب سایت ورود کنید، برای این کار لازم از منو بالایی رو "منو همبرگری" کلیک کنید.


۷- بعد از سمت راست مانیتور "منو کناری" نمایان می شود، سپس با توجه به فهرست نمایشی رو دکمه "ورود" کلیک کنید.


۸- بعد از پردازش و بارگذاری صفحه ورود نمایان می شود، سپس با استفاده اطلاعات دریافتی از ایمیل خود فرم ورود را تکمیل کنید و روی دکمه "ورود" کلیک کنید.


۹- با وارد کردن اطلاعات صحیح ورود بعد، صفحه اصلی وب سایت به شما نشان داده می شود با این تفاوت که در منو بالایی گزینه "سبد خرید" وجود دارد.